Катерина Гиренко

Психолог, спеціаліст-експерт центру

Катерина – психолог, близько 8 років у професії. Має кваліфікацію у роботі з дітьми та вагітними. Гештальт-терапевт, працює в АСТ.

1. Як ти стала психологом?

Психологія – моя друга освіта. За першою я фінансист, і 8 років працювала у банківській сфері. У психологію прийшла у 2010 році, коли потрапила до терапевтичної групи з гештальт-терапії. Ну, а потім закрутилося — друга вища, терапевтична група, інтенсиви, додаткові спеціалізації. У 2019 році я сертифікувалася, як гештальт-терапевт. В тому ж році я прийшла до B-center, і тепер робота з РХП — це велика і дуже важлива частина моєї терапевтичної ідентичності.

Пройшла спеціалізації: «Арт-методи в гештальт підході» «Робота з дітьми в гештальт терапії», «Перинатальна психологія», «Робота з симптомом у гештальт терапії», «Робота з РХП».

Навчальні курси: «Схема-терапія РПП» (Сьюзан Сімпсон) «Відновлення харчування при РХП» (Марша Херрін) «Вступний курс АСТ — Acceptance and Commitment Therapy» (Дар’я Сучіліна), Курс лекцій від Alsana: «Family ED Treatment», «Orthorexia ”, “Veganism”, Курс самонавчання DBT (у рамках роботи у B-center)

2. Як давно ти практикуєш?

Перших клієнтів почала брати ще у 2012-2013. Тоді це були поодинокі клієнти, поєднані з основною роботою, а лише терапія у мене з 2017 року.

3. У яких психотерапевтичних методах маєш підготовку та працюєш?

Сертифікована та акредитована як гештальт-терапевт. Додатково: спеціалізація в арт-терапії в рамках гештальту.

АСТ — базовий курс

DBT — група самонавчання (тобто вмію, користуюся, але не сертифікована в підході)

КПТ та схема-терапія — використовую окремі методики

4. З чим найбільше стикаєшся та працюєш у практиці?

РХП, тривога, питання стосунків (розлучення, дискомунікація в парі), дитячо-батьківські відносини, депресія, самооцінка, загальний стан «щось не те й не так», адаптація при переїзді

5. Що ти вважаєш важливим у своїй роботі?

Створити можливість для клієнта налагодити зв’язок із собою, своїм тілом, емоціями, переживаннями та відчуттями. Розвіяти міф про можливу ідеальність, стандартизованість і «правильність», дати клієнту побачити різні свої сторони та навчитися бути із ними у соціумі.

6. Чи є ще щось, що ти хотіла б, щоб твої майбутні клієнти знали про тебе чи твоє ставлення до них?

Якщо говорити про свої терапевтичні характеристики — я стійка та врівноважена, емпатична та співпереживаюча. З великою повагою ставлюся до кожного клієнта та його історії, бо розумію, що жодний захисний механізм не з’являється на порожньому місці.

 

Записатися на консультацію